Andru

Řešit se dá každý existující problém, i ten nejsložitější. Stačí si k tomu jenom najít dobrého rádce a pomocníka. A tím může být třeba i náš web.

Co čekat od kuchyňské linky


Vybrat vhodnou kuchyňskou linku je často běh na dlouhou trať. Záleží na tom zda budete rekonstruovat starou kuchyni a nebo stavíte nový dům. V případě novostavby je všechno jednodušší, protože pokud například stavíte dům na klíč, naprostá většina stavebních firem nechává výběr kuchyně na klientech. Jestli rekonstruujete, musíte to vzít od podlahy – musíte si nechat vyměnit elektřinu, plyn, vodu, odpady a také musíte mít hotové omítky. Samozřejmostí je nutnost mít hotové i podlahy, jelikož jakmile se linka zaměří a vy až teprve poté budete mít připravené podlahy, neseděla by tam, což by byl obrovský problém.

Mnoho lidí bojuje doma s místem a tak si nemohou vybrat takovou linku, která je chytla za srdce. Proto je nutné vybírat si kuchyni na míru, kde je prostor pro kouzelní s prostorem. I na malém prostoru je možné mít dostatečně velkou linku, kam se vám vejde všechno nádobí a dokonce i potravinová skříň.

bílá kuchyně

Připravíme vám návrh
Samozřejmostí je u přípravy kuchyně na míru návrh, který společně projdeme. Budete si vybírat nejen barvy a úchyty, ale i tvar kuchyně, a množství skříněk. Zvolíte si počet šuplíků, skříněk a budete si vybírat vnitřní uspořádání. Nabídneme vám všechny vychytávky, které máme k dispozici, aby se vám nejen snadno vařilo, ale aby se vám i dobře manipulovalo s nádobím, které budete ze skříněk vytahovat. Jakmile si schválíte návrh, přichází na řadu realizace kuchyně. Vyrobíme vám ji a přivezeme na místo, kde ji následně smontujeme.

tmavá kuchyně

Potom už je na vás, zda si za linku dáte obklady, nebo třeba zvolíte betonovou stěrku. Při výběru úpravy tohoto místa vybírejte materiál který je vhodný za varnou desku – pokud budete mít plynovou desku, jste výběrem omezení, a například sklo není vhodné kvůli vysokým teplotám. Alternativou je kalené sklo, které je ale velice drahé.

Podobné příspěvky