Andru

Řešit se dá každý existující problém, i ten nejsložitější. Stačí si k tomu jenom najít dobrého rádce a pomocníka. A tím může být třeba i náš web.

Máte problémy se zásilkami?


Posílat balíčky je někdy sázka do loterie, protože ač se snažíte sebevíc, může se stát že zásilka dojde rozbitá. Vy pak musíte řešit reklamace, které se mohou táhnout i několik týdnů. Z hlediska přepravy je důležité zejména křehké předměty zajistit tak, aby se nemohly v balíčku hýbat. Pokud posíláte například skleněné nebo porcelánové či keramické výrobky, je potřeba je obalit v bublinkové folii, díky které budou odolnější vůči rozbití.

předávání balíčků

Na co byste měli myslet?
Aby byly odesílané lahve co nejodolnější, je nejlepším řešením pouzdro na lahev, do kterého lahev vložíte a s klidem ji můžete předat přepravci. Krabici byste měli vyplnit buď zmačkanými novinami nebo ještě lépe třeba nafukovacími polštářky. Díky tomu se opravdu obsah zásilky nehne ani o centimetr a vy budete mít větší jistotu že dorazí v pořádku.
Nezapomínejte zásilky pojistit pro případ rozbití nebo ztráty. Nepojištěné zásilky budete muset zákazníkovi platit vy.

zabalený balíček

Zabalit balíček není žádná věda. Nebo je?
Kdo podniká a zásilky posílá v rámci své podnikatelské činnosti opravdu často, už má vyzkoušené v čem může jaké zboží posílat. Aby vám šlo balení pěně od ruky, měli byste mít všechny obalové materiály připravené k použití, abyste mohli zboží vzít a rovnou připravit pro zaslání. Dobře také zvažte komu zboží budete svěřovat, protože jsou přepravci, kteří mají celkem vysokou úspěšnost doručení a také najdete i ty, kteří spíš zásilky ztrácí a doručují poškozené. Projděte si zkušenosti s jednotlivými přepravními společnostmi a hned uvidíte, komu můžete balíček vložit do rukou.

K podnikání balení a přepravování zásilek prostě patří, a abyste nemuseli neustále řešit reklamace, je nutné nejen opravdu velice pečlivě balit, ale také přemýšlet, komu balíček svěříte. Vyberte si u nás ochranné obaly, které zvýší bezpečnost balíčku na maximum.

Podobné příspěvky