Andru

Řešit se dá každý existující problém, i ten nejsložitější. Stačí si k tomu jenom najít dobrého rádce a pomocníka. A tím může být třeba i náš web.

Hudba jako odpočinek

Opravdu hodně mám ráda hudbu. Pokaždé už jako malá holka jsem moc ráda zpívala a také jsem moc ráda tancovala. A také bych se chtěla svěřit s tím, že když jsem ještě byla malé dítě, tak jsem měla velice oblíbenou jednu skupinu, která se jmenovala Kelly Family. Předpokládám, že mám ani nemusím představovat, co to znamená, když se řekne hudební skupina Kelly Family. Je to rodinná kapela, která myslím hraje i dnes. Jejich písničky se mi opravdu hodně líbily a také mě bavilo hlavně to, že měli různé hudební nástroje, které byly velice zajímavé a mě by to bavilo.

Poznáváte desku?

Takže jsem si řekla, že by bylo opravdu prima, kdyby i já mohla hrát na hudební nástroje nebo také zpívat. Jako malá holka jsem chodila do kurzu flétny a také občas na housle, ale co mě bavilo ještě více, tak to byl zpěv. Byla jsem nadšená, když jsem u nás ve městě našlo také kurzy zpěvu. A sice to nebylo nic odborného, ale potěšilo mě, že jsem také mohla zpívat s dětmi a paní učitelkou. Takže jsem si řekla, že kdyby se mi tohle dařilo a zpívat bych uměla, že by bylo skvělé, kdybych mohla být zpěvačka. Jenomže bohužel tohle nedopadlo. Víte, jak to nakonec celé dopadlo?

Hudba je relax.

Nestala se ze mě žádná hudebnice ani zpěvačka, ale hraji si jen pro radost. Mám ale slabost opravdu plno hudební doplňky, jako například vibrato pedal https://feedbackpedals.com/product-category/waves-efekty/tremolo-vibrato/, který je mimochodem velmi oblíbený a odolný. Pokud i vy byste chtěli znát některé hudební doplňky, tak se podívejte na webové stránky feedbackpedals.com, kde najdete mimo luxusní hudební doplňky také další věci anebo také vibrato pedál. Pokud byste chtěli vědět více informací o tom, co je to vibrato pedal, tak se podívejte na zmíněné webové stránky, kde toho najdete opravdu hodně rad a tipů. Je tady opravdu mnoho způsobů a také typů, jak byste se zabavili anebo jak vylepšili svůj zvuku vaší hudby.

Podobné příspěvky