Andru

Řešit se dá každý existující problém, i ten nejsložitější. Stačí si k tomu jenom najít dobrého rádce a pomocníka. A tím může být třeba i náš web.

Jak obohatit narozeninovou oslavu

Slavíte kulaté narozeniny a zvete na ně větší počet osob, například dvacet či třicet? Pak vám zřejmě nebude stačit omezený prostor obývacího pokoje, kde byste se všichni tísnili, ale bude zapotřebí objednat buď uzavřený salónek, anebo zahradní prostory. Jestliže je teplé roční období, byla by škoda nevyužít energie z okolního prostředí – z rostoucí vegetace, a tak je rozumnější uspořádat oslavu pod širým nebem, na trávníku, v blízkosti bazénu a okrasné části zahrady.

oslava v exteriéru

Začněte párty stanem

Každá oslava vyžaduje kromě dostatečně velkého volného prostranství i prostor pro umístění občerstvení a zahradního nábytku pro posezení. K tomu vám poslouží půjčovna párty stanů v Brně https://www.partystanyaz.cz/pronajem.html, kde si zvolíte přístřešek vhodných rozměrů i dispozice, se zakrytými stěnami nebo jen se stříškou, a pod jehož konstrukci se vejde veškeré stravovací zázemí. V další fázi pak budete pokračovat ve výběru vhodných aktivit, jimiž oslavu zpestříte a dodáte jí potřebnou šťávu.

Badminton, míče, šipky a házecí disk

Každá oslava je nudná, jestliže jen sedíte, popíjíte alkohol, přikusujete chlebíčky a klábosíte mnohdy o ničem. Dejte oslavě větší šmrnc, zvedněte se ze židlí a zasportujte si. Nemusí to být vysloveně silové sporty anebo náročné činnosti na dovednosti či vybavení, postačí docela obyčejný házecí disk, terč se šipkami, volejbalový či fotbalový míč, souprava na líný tenis či badminton, minigolf, kriket, pétanque a jistě vás napadnou i další možnosti.

párty na zahradě

Skvělým zpestřením se tu mohou stát i barefoot chodníčky, ty si můžete zhotovit i sami a vysypat je různými povrchy pro stimulaci reflexních bodů. Bosonohá chůze zlepšuje náladu, odvrací deprese a posiluje lymfatický a imunitní systém. Budete se díky tomu cítit lépe a vaše oslava tím získá příznivější náboj a posílí i na atraktivitě. A možná, že budete chtít podobnou akci zopakovat, třeba ve chvíli, kdy plánuje narozeninovou oslavu někdo z vámi pozvaných hostů.

Podobné příspěvky