Andru

Řešit se dá každý existující problém, i ten nejsložitější. Stačí si k tomu jenom najít dobrého rádce a pomocníka. A tím může být třeba i náš web.

K čemu poslouží pásky na prsa a kryty bradavek

Když se vás někdo zeptá, co je to magnet, jistě budete umět na tuto otázku správně odpovědět, a stejně tak na to, co je pro magnety typické. Magnety totiž přitahují předměty značnou silou a čím blíže se nacházejí, tím rychleji a silněji se k sobě s magnetem přibližují. Magnet se také stal vynikajícím přirovnáním některých životních momentů v lidském životě a jedním z nich jsou i bradavky ženských ňader.

dívka v podprsence

Zajímavé je, že mužské bradavky nikoho nepohoršují, a spatříte-li na plaveckých blocích muže – plavce připravené podat sportovní výkon, odhalené mužské poprsí vás ponechá zcela klidnými. Jestliže by se ovšem na startovním bloku objevila plavkyně jen ve spodním dílu plavek, bude z toho nevídaný poprask. Proč tolik povyku kvůli bradavkám na ženském hrudníku?

ženské ňadro s růží

Této záhadě se snaží přijít na kloub kde kdo a zřejmě to souvisí s tvarem ženských ňader. Je-li souměrný a pohledný, muži jej vnímají jako velmi silný erotický podnět, ale pouze za předpokladu, že jsou vidět i bradavky. Jakmile ponecháte ňadra odhalená a bradavky zakryjete, vzrušení opadá. Této vlastnosti však mohou ženy využít ve svůj prospěch. Chtějí-li obléknout šaty bez podprsenky, tričko, mikinu či halenku z průsvitného materiálu, postačí zakrýt pouze bradavky krycími terčíky, a je to. Případně pokud je třeba odhalit ramínka a zároveň prsy bez podprsenky zformovat do požadovaného tvaru, spolu s kryty bradavek lze využít i pásky na prsy, tzv. tejpy.

Podprsenka dnes zkrátka není nutností, jestliže se ženy chtějí líbit, ale zároveň nepůsobit příliš vyzývavě a vulgárně. A chtějí-li nosit oděvy, kde podprsenka vysloveně překáží.

Kryty na bradavky i formovací pásky se zhotovují v různých barvách včetně tělové, jsou zdravotně nezávadné, bezpečné a spolehlivé i pro několik hodin nepřetržitého nošení. Ostatně, můžete se o tom dočíst v recenzích, v návodu k použití či v obchodních podmínkách Lifties.

Podobné příspěvky