Když si muži hrají na něco, co nejsou…

Často se stává, že si muži hrají na něco, čím nejsou a mnohdy kvůli tomu přijdou o to, o co se snažili. Ideálním příkladem je, když muž potká někde v baru nějakou slečnu, která se danému muži zalíbí. Je jasné, že se daný muž bude snažit udělat co nejlepší dojem, ale klidně to může dopadnout tak, že neudělá až tak dobrý dojem, jak očekával. Aby k tomu nedošlo, bude si vymýšlet, jak není skvělý a úžasný, aby se daná žena chytla. Kolikrát se stane to, že se nějaká žena opravdu chytí, ale jakmile zjistí, že jí daný muž celou dobu lhal, je jasné, že bude naštvaná a s daným mužem nebude chtít mít nic společného.

smějící se muž

Někdy je to tak, že se opravdu nevyplatí lhát, protože se tím o danou ženu připravíte. Je určitě rozdíl v tom, jestli máte o danou ženu zájem v tom smyslu, že byste si s ní dokázali představit vztah nebo v tom smyslu, že si s ní jen chcete užít a to jeden večer. Lhát nebo si na něco hrát není ideální ani v jednom z případů, jenže kolikrát se chce muž cítit, takže bude lhát snad ve všem, co řekne. Pokud by se žena rozhodla, že vám na sebe dá kontakt, díky kterému se můžete více poznat a časem by z toho navíc mohlo být i něco více, měli byste dané ženě říct postupem času pravdu, protože lidé, kteří tvoří nebo budou tvořit pár, by si neměli lhát a nemělo by to být ani o tom, že před sebou budou mít nějaké tajnosti.

stojící muž

Někteří muži jsou schopni udělat ze sebe největší frajery, ale ve výsledku nejsou ani z poloviny takoví, jací tvrdí že jsou a to jen kvůli tomu, aby zaujali. Muži si jsou schopni navymýšlet spoustu věcí a právě proto je potřeba dávat pozor, aby žena nenaletěla, protože je jasné, že na konec by z něčeho takového opravdu nebyla nadšená. Je jasné, že něco takového je kolikrát danému muži úplně jedno, protože někteří takoví opravdu jsou a nezáleží jim na tom, jestli nějaké ženě ublíží nebo ne. Bohužel každý muž je jiný a každý se chová jinak, takže je potřeba dávat si velký pozor.