Andru

Řešit se dá každý existující problém, i ten nejsložitější. Stačí si k tomu jenom najít dobrého rádce a pomocníka. A tím může být třeba i náš web.

Komu darovat reklamní tašku

Reklamní tašky se objevují v sortimentu prodejců reklamních textilií již poměrně delší čas. Jedná se o velmi oblíbené zboží vzhledem k jeho nízké ceně a obrovským možnostem využití. Darovat reklamní tašky s potiskem lze totiž kdekomu, a nikoho jimi (snad) neurazíte.

Dárek k nákupu – vlastníte firmu a prodáváte různé zboží rozesílané přepravní službou anebo máte k dispozici kamennou prodejnu? Pak by se vám mohly hodit barevné tašky jako dárek k nákupu pro věrné zákazníky nebo ty s vyšší útratou. Tašku lze opatřit reklamním firemním logem a vtipným sloganem, abyste své zákazníky i pobavili a rozesmáli.

žena na nákupech

Partnerka – vaše partnerka by mohla docenit přítomnost barevné skládací textilní tašky ve své kabelce. Může se to hodit například pro neočekávané nákupy. Je známo že někteří lidé zapomínají již při odchodu z domova na vhodné nákupní tašky, a pak zbytečně nakupují u pokladen větší igelitové, spíše jednorázové výrobky.

dívka s taškami

Rodiče – rodiče si obvykle cení darů od svých dětí, zvláště jsou-li praktické a pořízené na základě vědomí, že danou věc tito lidé opravdu užijí a potřebují. Reklamní taška s potiskem se může stát vhodným kandidátem spolu s dalšími výrobky, a to v první řadě tehdy, bude-li barevná v oblíbeném odstínu a potištěná například jednobarevným kontrastním motivem (červená taška s bílým potiskem, žlutá taška s modrým potiskem) vhodného obrázku nebo textu.

Učitelé – některé maturitní ročníky středních škol dobře vychází se svými kantory a udržují přátelské vztahy i po skončení výuky a opuštění školy. Jestliže je to i váš případ, můžete svému učiteli darovat na rozloučenou anebo naopak při příležitosti abiturientské oslavy potištěnou textilní tašku nějakým vhodným citátem či vlastním sdělením, zaplněnou dárkovými předměty, například keramikou, živými pokojovými rostlinami atp.

Podobné příspěvky