Andru

Řešit se dá každý existující problém, i ten nejsložitější. Stačí si k tomu jenom najít dobrého rádce a pomocníka. A tím může být třeba i náš web.

Přirozeně klesá


Ženy i muži mají svoje pohlavní hormony. Ženy mají estrogen, který ovlivňuje možnost otěhotnět i menstruaci. Mužský testosteron ovládá kvalitu spermií i schopnost dosáhnout erekce a vést kvalitní sexuální život. A právě v tom je často problém, protože během života hladina hormonů volně kolísá, až začne docházet k jeho úbytku. Je nutné si hladinu hormonů hlídat, a pokud zjistíte že už jejich hladina není tak vysoká jak by měla být, je potřeba zakročit. Hladinu hormonů vám sdělí váš ošetřující lékař na základě krevního obrazu.

testosteron lahvička

Díky testosteronu jsou muži silní, vytrvají a chovají se zkrátka jako muži. Každý muž potřebuje být zdravě agresivní a musí být schopen pohlavního styku. Ten je pro drtivou většinu mužů naprosto nezbytný a neumí si bez něj představit život. Jakmile totiž testosteron klesne, má to vliv nejen na libido, ale i na erekci a výdrž v posteli. A tím trpí nejen muž, ale i partnerka.

Pokles testosteronu se objevuje pozvolna, kdy pomalu muž ztrácí chuť na sex. Mnoho mužů vyžaduje sex velice často a tato situace je první známkou že něco není v pořádku. Jakmile muž ani není schopen dosáhnout erekce a udržet ji tak dlouho, aby mohl styk proběhnout, je čas navštívit lékaře, který navrhne léčbu a provede veškerá vyšetření. V případě že jde jen o pokles testosteronu spojený s vyšším věkem, kdy jde o běžný problém, je možné testosteron užívat v podobě volně prodejných doplňků stravy.

muž svaly

Jistě vás zajímá jaká je testosteron cena https://www.army-nutrition.cz/obchod/, abyste jej mohl začít co nejdříve užívat. Ta se samozřejmě různí podle výrobce, ale kvalitnější přípravky se pohybují od zhruba 400 Kč za balení o 60 tabletách. Díky testosteronu budete mít více energie, kvalitnější erekci, a zkrátka se budete zase cítit jako muž plný síly, a to i klidně nad 60 let. Věk není rozhodující a není třeba se vzdávat ani síly v posilovně, ani sexuálního života.

Podobné příspěvky