Andru

Řešit se dá každý existující problém, i ten nejsložitější. Stačí si k tomu jenom najít dobrého rádce a pomocníka. A tím může být třeba i náš web.

Vše o mužské erekci


Co to je erekce? Erekce znamená, že váš penis ztvrdne a ztopoří se, v důsledku toho, že vašim penisem, konkrétně cévami, které jím prochází, teče zvýšené množství krve. Typickou příčinou erekce je vzrušení či jakákoliv sexuální stimul. Ale není to pravidlem. Muži mohou dosáhnout erekce i spontánně. Všichni jsme slyšeli o takové ranní erekci. Jestli chceme lépe porozumět tomu, co to je erekce a jak vzniká, musíme se zaměřit na anatomii samotného penisu. Ve vašem penisu se nacházejí dvě komory. V těch se zase nachází takové klubka, nebo spíše labyrint krevních houbovitých cév. Další součást penisu je samozřejmě močová trubice.

banán

Ta kromě moči distribuuje ven i ejakulát, který obsahuje spermie. Dále zde najdete dvě hlavní tepny, žíly a různá nervová zakončení. Penis se skládá z kořene, hřídele, což je jeho nejdelší část a z žaludu, což je část na špičce penisu, která je také nejcitlivější. V něm se nachází malý otvor, odkud odchází moč a semeno. Erekce kupodivu nezačíná ve vašem penisu, ale ve vašem mozku. Mentální stimulace podráždí nervové zakončení ve vašem mozku, stejně tak smyslová stimulace, pokud je přítomna. Mozek dá pokyn do vašich dvou komor, aby houbovité cévy vypustili krev do otevřeného prostoru. Krev se tlakem dostane do prostoru, zachytí se chlopněmi a dojde k erekci.

okurka

Existují tři typy erekce. První z nich je reflexní. K té dochází, pokud se vašeho penisu něco dotkne a vyvolá to ve vás vzrušení, ať už v rámci sexuálního styku, nebo masturbace. Druhý typ je psychogenní erekce. Tady nedochází k fyzickému doteku, ale k sexuálním fantaziím, myšlenkám nebo vzpomínkám. Třetím typem je noční erekce, ke které dochází během vašeho spánku a nemůžete ji nijak ovlivnit. Můžou vás potkat i potíže s erekcí, kdy muž nemůže erekce dosáhnout. Takové problémy se nazývají erektilní dysfunkce.

Podobné příspěvky