Andru

Řešit se dá každý existující problém, i ten nejsložitější. Stačí si k tomu jenom najít dobrého rádce a pomocníka. A tím může být třeba i náš web.

Prodej nemovitosti


Promyšlený postup

Na trhu s nemovitostmi se hraje s milionovými částkami, a proto je na místě si prodej řádně rozmyslet, protože z dlouhodobého hlediska může být výhodnější prostory pronajímat. Jestliže jste však rozhodnuti nemovitost prodat, tak je vhodné vše promyslet a připravit, abyste dosáhli co nejvyšší ceny, protože každá koruna se hodí.

klíče na dlani

Rozhodně je výhodné dát prodávanou věc do kupy, aby bylo všude uklízeno a budova vykazovala dobrý technický stav. Přeci jen třeba u rodinného domu dost záleží, jak působí, protože jistě byste pro svou rodinu nechtěli zdi, na kterých se nachází plíseň. Samozřejmě bychom měli zvážit zda se nám případné investice vyplatí. Mělo by také padnout důležité rozhodnutí, zda se budeme pokoušet o prodej sami. Mnoho běžných lidí vsadí na realitku, která má sice provizi, ale je to mnohem snadnější a prodej proběhne na profesionální úrovni. Navíc nám můžou zajistit slušnou cenu.

Kvalitní dokumentace

Než dojde k uskutečnění prodeje, tak to může trvat delší dobu, protože musíte počítat s tím, že zájemci se nemusí nahrnout hned, a navíc si budou chtít budovu prohlédnout na vlastní oči. Abychom šance na dobrý prodej zvýšili, tak je vhodné mít v inzerátu hezké fotografie, které budou dobře zabírat interiér i exteriér, který je u domu důležitější než u bytu.

moderní bydlení

Nemusíme se však omezovat pouze na fotografie, protože je výhodné doplnit inzerát také o videoprohlídku nemovitosti. Přeci jen přes video si můžou zájemci představit prostory ještě lépe a přitáhne to více zájemců. Naopak to některé může odradit, protože hledají něco jiného, ovšem to je pro nás také výhodné, protože jinak by mohli takoví zájemci přijít na prohlídku a obě strany by tak zbytečně ztratil čas. Videoprohlídku Vám zajistí firma, takže záběry budou opravdu na profesionální úrovni s vysokou kvalitou obrazu. Takový dron dokáže video dost vylepšit.

Podobné příspěvky