Andru

Řešit se dá každý existující problém, i ten nejsložitější. Stačí si k tomu jenom najít dobrého rádce a pomocníka. A tím může být třeba i náš web.

Sháníte další peníze?


Také byste potřebovali ještě nějaké peníze, jenže je zrovna nemáte kde vzít? Také je po vás neustále někdo chce, pořád abyste za něco platili, jenže ať hledáte, jak hledáte, nemáte už prostě žádné nebo jich vlastníte už jenom žalostně málo? Snadná pomoc. Půjčte si další, zaplaťte to, co máte zaplatit, a až na tom zase budete líp, splatíte to a bude zase klid.

Jenže ono to není zase až tak jednoduché. Jak už jste se možná i na vlastní kůži přesvědčili, někdy my lidé sice půjčku sháníme, ale ne a ne najít někoho, kdo by nám ji poskytl. Banky se sice ve svých reklamách předhánějí s nejrůznějšími výhodnými nebo alespoň údajně výhodnými nabídkami, ale když si jim o nějakou tu půjčku řekneme, obrátí se k nám zády.

cizí peníze

Proč tomu tak je? To není žádné tajemství. Každý, kdo peníze půjčuje, se zajímá hlavně o to, jestli je dostane i s úroky zpátky, nikdo to nedělá jenom z dobroty svého srdce. A tak má smůlu každý, kdo by sice půjčku chtěl, ale nedokáže se za ni požadovaným způsobem zaručit.

Vezměte si člověka, který má příjmy, s nimiž stěží vyžije. Nebo si vezměte někoho, u koho se už i pouhým nahlédnutím do registrů dlužníků zjistí, že někdy v minulosti nezaplatit něco, co zaplatit měl. Takový člověk může o bankovní půjčku usilovat, ale nedával bych mu moc velké šance. Ten zřejmě odejde z banky s prázdnou. A že by nějaké peníze opravdu potřeboval? Tak to má smůlu.

cizí peníze

Ale naštěstí se, jak se říká, nejí nic tak horké, jak se to uvaří. A tak ani po selháních při žádání o bankovní půjčky není nutné házet flintu do žita. Jestli to nevyšlo v bance, je to nemilé, ale může to přece vyjít někde jinde. Třeba nebankovní hypotéka od nebankovní společnosti je nabídkou, která ani bankami odmítané žadatele nezklame. Pokud mají tito aspoň nějaký nemovitý majetek, kterým by za půjčku dokázali ručit. A tak může být peněz vždycky dost. I když jich dost není.

Podobné příspěvky