Andru

Řešit se dá každý existující problém, i ten nejsložitější. Stačí si k tomu jenom najít dobrého rádce a pomocníka. A tím může být třeba i náš web.

Chudoba není příjemná


Víte, jak je člověku, který nemá dost peněz na výdaje, které s jeho životem souvisejí? Dokážete se vcítit do pozice někoho, kdo je na tom finančně nevalně? A což teprve když jsou před takovým člověkem velké výdaje, které by sice měl nevyhnutelně zvládnout, ale prostě je nezvládne, protože na to nemá a v nejbližší době ani mít nebude! Někomu takovému skutečně není co závidět, protože kdo ví, co všechno bude následovat, když nezaplatí to, co by zaplatit měl.

Někdy si člověk má dejme tomu koupit nemovitost k bydlení. Ale když nemá peníze, nekoupí si ji a kdo ví, kde potom hlavu složí. Když má někoho vyplatit, třeba z dědictví, ale nemá na to, kdo ví, jak se to mezi takovými dědici vyvine. A podobných možných komplikací souvisejících s nedostatkem peněz je! No prostě spousta.

cizí peníze

Ale to nestačí jenom konstatovat. To bychom se nikam nedostali. Když máme potřebu peněz přesahující naše možnosti, musíme hledat způsob, jak si postrádané finanční prostředky zajistit. A když neseženeme hotovost vlastní, musíme nakonec uvažovat třeba i o půjčce.

Ale dají nám velkou půjčku všude a kdykoliv? Logicky ne. Napřed musíme doložit svoji schopnost splácet. A tu někdo, kdo nemá dost peněz, často nedoloží. A se žádostí o půjčku neuspěje.

cizí peníze

Ale věřte mi, že i lidé s malými příjmy někdy dokážou zaručit splácení i hodně velké půjčky a peníze tedy k dispozici dostanou. A to klidně i velký balík. A je tomu tak v případě, že má člověk nemovitost a tu lze u zvolené půjčky jako záruku využít. Stačí dát takovou nemovitost do zástavy a není problém dostat se i k velkým penězům. A která půjčka takovou možnost lidem v nesnázích nabízí? Přece nebankovní americká hypotéka, která funguje právě na takovém principu. A tudíž poslouží i lidem, které odmítli v bankách jako nedůvěryhodné.

Díky nebankovní hypotéce se tedy často dá i ten největší finanční problém zvládnout.

Podobné příspěvky