Andru

Řešit se dá každý existující problém, i ten nejsložitější. Stačí si k tomu jenom najít dobrého rádce a pomocníka. A tím může být třeba i náš web.

Sandály na podpatku si nechte vyzout až v posteli


Co vlastně muže rajcuje na dámských erotických sandálech na podpatku Botish, a proč si výrobci této obuvi dávají takovou práci, aby ženy obouvaly něco, co není zrovna vhodné pro pohodlnou chůzi v přírodě? Když si dívka oblékne sportovní tříčtvrteční sportovní přiléhavé kalhoty, a obuje tenisky s voděodolnou membránou, jsou sice dobře patrná obnažená lýtka, ale s erotickou to má pramálo společného. Pro chůzi v horském terénu ideální obuv, ovšem že by šlo zrovna o sexy garderobu, o tom nemůže být řeč. Jakmile ale namísto tenisek dotyčná vklouzne do sandálků s vyšším podpatkem, zcela to mění situaci.

boty na podpatku

Je tu vidět skoro vše – na dámských teniskách můžete obdivovat leda tak podrážku a materiál vnější usně či šněrování bot, ale to je vše. U erotických sandálů je to jiné, tam máte k dispozici pohled na svůdné dívčí prstíky, na úzkou patu, vyklenutý kotník, štíhlý deltovitý nárt, měkkou a hebkou pokožku. Obdivovat samotnou obuv také samozřejmě můžete, výrobci si to jistě zaslouží, ale přece jen se nemůžete dočkat, až boty vyzujete, třeba až v posteli, a bude následovat milostné dobrodružství s chodidly na ramenou, nebo na obličeji, vzrušuje-li vás to.

žena v posteli

Z klenby bývají muži v transu – neexistuje snad nic ošklivějšího, než ploché nohy. To už jsou hezčí potápěčské ploutve nazuté na nohy, ty jsou alespoň elegantní. Za zdeformovaným plochým chodidlem se neohlédne nikdo, ale jakmile dívka ukáže dokonale vyklenutý most podélné a příčné klenby, je to tak sexy, že se ta krása dá stěží vyjádřit slovy.

Růžová barva chodidel muže přitahuje jako magnet – muže na ženách přitahuje cokoli růžového podvědomě, protože růžová je barvou lásky, a milování. Proto jsou pro muže atraktivní růžové rty, vagína, prsní bradavky i chodidla.

Otisk prstů na stélce bot – ten sice nebývá růžový, ale taktéž budí pozornost, protože se tím zobrazuje obraz chodidel, a ta jsou vyslovenou branou do ženské duše. A ať si říká kdo chce, co chce, muži především touží milovat z hloubi svého nitra, a chtějí, aby jejich láska byla stejným způsobem opětována.

Podobné příspěvky