Andru

Řešit se dá každý existující problém, i ten nejsložitější. Stačí si k tomu jenom najít dobrého rádce a pomocníka. A tím může být třeba i náš web.

Koupě domu


Asi každý z nás už někdy uvažoval o tom, jaké by to asi bylo žít někde v zahraničí na pláže u moře. A já samozřejmě nejsem výjimka. Procestovala jsem toho už dá se říct hodně, byla jsem v Bulharsku, Chorvatsku, Anglii, Francii, Německu, Rakousku, Slovensku a tak dále. Bylo toho moc a z každé země mám plno zážitků. Ale právě Chorvatsko byla jednou ze zemí, která mě očarovala asi naprosto nejvíce. A to si nedělám srandu. A jelikož se mi už nějakou dobu slušně daří (dělám ajťačku), tak jsem si říkala, že bych chtěla koupit dům v chorvatsku. Což o to. Po finanční stránce je to teď naprostá bomba a nelituju ani jednoho dne, kdy jsem se vzdělávala.

s

Přineslo to totiž sladké ovoce. Mám práci, která mě hodně baví a svým způsobem i naplňuje. A ani po finanční stránce si nemohu stěžovat – můžu si dovolit i to, co jsem předtím nemohla. A to je právě to, co nám poskytují peníze a finance. Možnosti a příležitosti. Samozřejmě, že to není to nejdůležitější v životě, ale mezi důležité věci dnes peníze patří. Když jdete do obchodu a chcete si koupit, byť jen obyčejnou zmrzlinu za dvacet korun, musíte ji zaplatit. A v dnešní době obzvlášť, protože nikdy nic nedostanete zdarma.

s

Já jsem jednu dobu byla závislá na svém příteli finančně, ale potom se to změnilo právě tím, že jsem začala dělat něco, co mě baví, a ještě mi to slušně vydělává. A byla to hodně dobrá volba. A cítím se o hodně lépe, když vím, že si mohu dovolit některé věci a sama si je zaplatím, a ne spoléhat se na to, až mi přítel nějaké peníze dá. A kupodivu i přítele to překvapilo. Nečekal totiž, že si najdu tak dobře placenou práci a že budu mít takový úspěch. No jo, ale já jsem se kompletně změnila a řekla bych, že k lepšímu a přesně toto je můj vysněný život, který jsem vždycky chtěla žít na sto procent. Nechtěli byste i vy domeček na dovolenou.

Podobné příspěvky